Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Beru na vědomí

Ocenění společenské odpovědnosti

Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost patří SPORTENu.

Tradiční výrobce lyží z Nového Města na Moravě společnost SPORTEN, česká strojírenská společnost zajišťující vývoj, výrobu a testování letecké techniky První brněnské strojírny Velká Bíteš, město Třebíč a sociální zařízení Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou jsou vítězi čtyř kategorií druhého ročníku prestižní regionální soutěže Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost. Výsledky byly slavnostně vyhlášeny 10. dubna 2017 v sídle Kraje Vysočina.

Do druhého ročníku soutěže vyhlašované Krajem Vysočina a partnery se přihlásilo 31 subjektů, o pět více než před rokem. „Zvyšující se zájem o soutěž mezi velkými i malými firmami, veřejnou správou měst i obcí nás přesvědčuje, že subjektům se sídlem na Vysočině nechybí smysl pro odpovědné chování vůči zaměstnancům, klientům, podnikatelskému i životnímu prostředí. Všichni ocenění jsou vzorem pro své okolí, jsem přesvědčen, že v kraji působí mnoho dalších, které aktivně přispívají k rozvoji, jen o tom zatím zbytečně skromně  mlčí,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

 

Výsledky II. ročníku soutěže Cena hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost

  • Kategorie soukromý sektor do 250 zaměstnanců

1.      SPORTEN, a.s., Nové Město na Moravě

2.      HBH odpady, Havlíčkův Brod

3.      Rodinný pivovar BERNARD a.s., Humpolec

  • Kategorie soukromý sektor nad 250 zaměstnanců

1.      První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s., Velká Bíteš

2.      FRAENKISCHE CZ s.r.o., Okříšky

3.      ICOM transport a.s., Jihlava

  • Kategorie veřejný sektor – obce

1.      Město Třebíč

2.      Město Žďár nad Sázavou

3.      Město Humpolec

  • Kategorie veřejný sektor – ostatní

1.      Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou

2.      Střední průmyslová škola Třebíč

3.      Diecézní charita Brno – Oblastní charita Jihlava

 

Udělovat ceny hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost se rozhodlo vedení kraje z důvodu podpory konceptu společenské odpovědnosti, která se příznivě podepisuje na rozvoji regionu, mění společenské klima, přispívá k ochraně životního prostředí a zlepšuje životní podmínky. Cílem soutěže je mimo jiné vyzdvihnout práci všech, kteří věnují péči svému okolí nad rámec svých povinností a poukázat na dobré praxe firem, měst a společností.

 

Cenu hejtmana Kraje Vysočina za společenskou odpovědnost uděluje Kraj Vysočina ve spolupráci se Sdružením  pro oceňování kvality subjektům působícím v Kraji Vysočina za podpory patrnerů: Krajské hospodářské komory  Kraje VysočinaCZESHA – Unie školských asociací ČRKOUS Vysočina, z. s., a Vysočina Education, p.o. Do soutěže se mohou přihlásit všechny podnikatelské subjekty jakékoli velikosti, organizace veřejného sektoru, obce, ale také neziskové či příspěvkové organizace, které působí na území Kraje Vysočina.

Sporten všemi deseti

Ještě nevíte, proč pravidelně navštěvovat náš web? Proč si vybírat naše produkty? Zde je 10 důvodů, proč si zvolit značku SPORTEN.

Poraďte se s našimi odborníky

+420 702 198 361 sporten@sporten.cz