Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Beru na vědomí

OSLAVA 120 LET

120 - tolik let uplynulo od výroby první lyže na Vysočině. A kdo jiný by měl být patronem tohoto výročí než právě MY, tedy firma SPORTEN.

I přesto, že se oslava uskuteční až v průběhu příštího roku, už nyní jsou přípravy v plném proudu. Chceme pro vás totiž vždy jen to nejlepší! A to nejen při samotné výrobě lyží.

Těšit se můžete na dny otevřených dveří pro veřejnost, při kterých budete mít možnost nahlédnout pod pokličku samotné výroby, a to si rozhodně nemůžete nechat ujít. Dozvíte se i spoustu informací o historii lyžování a hlavně firmě SPORTEN ve spolupráci s městem Nové Město na Moravě. K této příležitosti bude vydán i almanach, a to ve spolupráci se spisovatelkou Věrou Rudolfovou. Svůj volný čas v souvislosti s těmito oslavami budete mít možnost vyplnit i návštěvou Novoměstského muzea, kde pro vás mimo stálé expozice bude v určité době připravena i výstava týkající se lyží a firmy SPORTEN. V kulturním domě pro vás bude připravena prezentace široké škály produktů od historie po současnost.

Nenechte si ujít tyto bezesporu jedinečné okamžiky plánované oslavy a buďte stále s námi. Budeme se na vás těšit ať již přímo při dnech otevřených dveří ve firmě SPORTEN, jejichž termíny se včas dozvíte, nebo při doprovodných akcích, které budou dlouhotrvající oslavu výročí 120let výroby lyží na Vysočině provázet.

Sledujte nás na našich stránkách a facebooku, kde budete průběžně informováni o aktuálním dění z příprav.

Sporten všemi deseti

Ještě nevíte, proč pravidelně navštěvovat náš web? Proč si vybírat naše produkty? Zde je 10 důvodů, proč si zvolit značku SPORTEN.

Poraďte se s našimi odborníky

+420 702 198 361 sporten@sporten.cz