Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Beru na vědomí

TESTOVACÍ AKCE 2016/2017

Přijďte si otestovat kolekci lyží Sporten 2016/17. Testování je zdarma a vyzkoušet si můžete více modelů. Zapište si termíny včas do svých diářů.

 

Iridium, Glider, Raptor, AHV, Mystic......nevíte, které z nich jsou pro vás ty pravé? Nejen tyto modely si budete mít možnost osobně vyzkoušet při našich testovacích dnech. Mnozí z vás nás zajisté již v minulosti navštívili a tak víte, na co všechno se můžete při našich akcích těšit. Testovací akce probíhá ve vybraných lyžařských střediscích, dle časového harmonogramu od ledna do března, v souladu s vyhovujícími sněhovými podmínkami. Každý, kdo za námi zavítá, bude mít neomezenou možnost otestovat libovolný počet párů. Výběr je vždy bohatý, najdete zde lyže jak pro nejmenší tak i pro zkušené lyžaře. Věříme, že u nás si vybere každý. 

Testování probíhá zdarma. S sebou si přineste pouze platný doklad (např. OP, ŘP, kartičku pojišťovny, cestovní pas) a vaše vybavení (boty, hole, přilba).  

Na konci testovacího dne navíc uděláme radost třem účastníkům, které vylosujeme a obdarujeme hmotný dárkem – zůstaňte s námi tedy až do konce akce.

Těšíme se na vás!

Seznam testovacích dnů: sledujte nás na našich stránkách či facebooku, kde může být avizována změna v programu!

 

 

Sporten všemi deseti

Ještě nevíte, proč pravidelně navštěvovat náš web? Proč si vybírat naše produkty? Zde je 10 důvodů, proč si zvolit značku SPORTEN.

Poraďte se s našimi odborníky

+420 702 198 361 sporten@sporten.cz