Koordinátor technologických procesů

Baví vás cestování a komunikace s lidmi? Máte technické myšlení a umíte se přesně a jasně vyjadřovat? Chcete při práci používat cizí jazyk?

Nabízíme práci na pozici

Koordinátor vývojových a technologických procesů

Popis pracovní činnosti: komunikace mezi dvěma subjekty při vývoji nových výrobků. Práce je vhodná i pro absolventy.

Požadujeme: min. SŠ vzdělání - technický obor, znalost anglického nebo německého jazyka na komunikační úrovni - jazyková úroveň B2, časovou flexibilitu (časté zahraniční cesty), znalost 3D CAD systému.

Nabízíme: zajímavou práci v dynamické výrobní společnosti, která má déle než 50-ti letou tradici ve výrobě lyží a  snowboardů,  mzdové ohodnocení nad 32 tis.Kč/měsíc,  20 dní dovolené + 7 dní placeného volna z kolektivní smlouvy, příspěvek na penzijní připojištění, dotované závodní stravování, využití sportovního a relaxačního zařízení v naší firmě - příspěvek 3 000,- Kč na čtvrtletí, zvýhodněný mobilní tarif, odborné a jazykové vzdělávání a pružnou pracovní dobu.

Nástup: dle dohody.

Pokud vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis vč. motivačního dopisu na adresu: sutekova@kaestle.cz, případně nás kontaktujte telefonicky na číslech:  566 654 328 nebo 736 249 169. 

Poraďte se s našimi odborníky

+420 702 198 361 prodejna@kaestle.cz