Vývojový konstruktér pro oddělení NORDIC

Globální výrobce lyží Kästle CZ, a.s. s více než půlstoletou tradicí ve svém oboru hledá do svého týmu nového člena s vášní pro práci i se schopností otestovat své vlastní modifikace, nápady a výrobky v běžecké stopě.

Milujete běžky a chcete se zapojit do našeho týmu? Máte výborné nápady, které chcete realizovat? Chcete potkávat lidi v bílé stopě s lyžemi, na jejichž vývoji máte své zásluhy? Pak pro vás máme zajímavou práci ve sportovní firmě, která vás bude ve vašich nápadech a inovacích podporovat. Hledáme kreativního konstruktéra, který dokáže přicházet s novými nápady, testovat své výrobky přímo na sněhu a na výsledky reagovat. Čeká vás kreativní, vývojová činnost, tvorba 3D modelů, testování lyží a cestování.

Pozice:  Vývojový konstruktér pro oddělení NORDIC

 

Požadované znalosti a dovednosti:

VŠ vzdělání - technický obor, znalost 3D CAD systému, znalost AJ nebo NJ (úroveň B2), řidičský průkaz sk. B, časovou flexibilitu, časté zahraniční cesty, sportovní nadšení, kreativitu a ochotu se stále vzdělávat.

Nabízíme:

Zajímavou pozici ve stabilní výrobní společnosti s plány na expanzi, mzdové ohodnocení od 36 tis. Kč/ měsíc, plný úvazek, firemní sportovní oblečení, 20 dní dovolené + 7 dní placeného volna z kolektivní smlouvy, příspěvek na penzijní pojištění, dotované závodní stravování, zvýhodněný mobilní tarif, finanční odměny při jubileích a za dárcovství krve, odborné a jazykové vzdělání, pružnou pracovní dobu.

Nástup:  ihned nebo dle dohody

Kontakt: životopis vč. motivačního dopisu zasílejte na: sutekova@kaestle.cz, případné další technické informace získáte u p. Ing. Maliny  tel. 725 702 814.

Poraďte se s našimi odborníky

+420 702 198 361 prodejna@kaestle.cz