Desatero

1. Základem úspěchu jsou vhodně zvolené lyže.

Často se stává, že lyžaři jezdí na nevhodně zvolených lyží, což omezuje zážitek z jízdy. Naše stránky by vás měli intuitivně provést základním předvýběrem. Následný výběr pak vždy ještě osobně konzultujte přímo s prodejcem, u kterého lyže kupujete.

2. Jak se zorientuji?

Poraďte se s naším proškoleným prodejcem. Jejich přehled najdete v mapce na úvodní stránce.

Kontaktujte nás

3. Mohu si lyže vyzkoušet?

Vyberte si vyhovující termín testovacích dnů. Před nákupem máte možnost si lyže půjčit, vyzkoušet a zažít. Během zimy pořádáme několik víkendových testovacích akcí, kde je k dispozici zdarma téměř celý náš sortiment. Jen tak si vyberete ty pravé lyže, které vám sednou hned.

Kalendář akcí

4. Jak moc se mohu zlepšit?

Možná ani netušíte, kde máte své limity. Pokud jste doposud jezdili na nevhodně zvolených lyžích, rozdíl poznáte ihned.

Kontaktujte nás

5. Budou se mi líbit

Vývoj designů mají na starosti přímo naši zaměstnanci, mezi které patří vedle talentovaných grafiků, kteří vyrábí spoustu designů i pro konkurenční značky, také obchodníci, kteří s vámi přichází do každodenního kontaktu a reflektují tak veškeré připomínky.

Napište nám

6. Proč právě lyže SPORTEN?

Kvalitní český výrobek, jehož produkce je založen na tradici a poctivých materiálech. Lyže SPORTEN jsou hlavně pro milovníky lyžování, kteří preferují kvalitu za rozumnou cenu a nepotřebují zbytečně utrácet za značku.

7. Kdy je na čase koupit nové lyže?

Lyže vám samozřejmě při pravidelné údržbě vydrží dlouhá léta, ale vývoj nezastavíte a co nedávno bylo exkluzivní a revoluční, dnes zapadá do standardu.

8. Mohu na “SPORTENECH“ vyhrávat?

Náš tým vývojářů a konstruktérů má k dispozici zkušenosti olympioniků, mistrů světa a trenérů, kteří řeší každý detail lyže. Na lyžích SPORTEN vyhrál Aleš Valenta zlatou olympijskou medaili v roce 2002, polárník Miroslav Jakeš dobyl Severní pól či Radek „Raketa“ Čermák je na našich lyžích zapsán v Guinnessově knize rekordů se světovým rekordem 156,182 km/h v jízdě na běžkách.

9. Made in Czech Republic?

Lyže se na Vysočině vyrábí více než 120 let. Sami jsme hrdí lyžaři a s těmi nejlepšími vyvíjíme a spolupracujeme.

10. Proč to všechno?

Protože tak můžeme mít radost ze zimy všichni. Vy i my. Užijte si ji i letos společně s námi.

Kalendář akcí

Close button

Dotaz na produkt